За допомогою США в Україні вилучили героїну на ₴1 мільярд, на цьому попіарилась ВенедіктоваПравоохоронці викрили міжнародний канал контрабанди героїну з Ірану та затримали його організаторів.

Об этом сообщает Times


Про це повідомила у Фейсбуці генпрокурор Ірина Венедіктова.

“Сьогодні спільними міжнародними зусиллями ми затримали двох братів — громадян Туреччини, які курували канал поставок героїну до нашої держави. Вони — члени транснаціонального злочинного угруповання, що займається контрабандою героїну з Ірану через територію Вірменії, Грузії до України”, — зазначила вона.

За словами генпрокурора, угруповання збувало наркотики на території України, в тому числі на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, а також контрабандою перевозило дрібними партіями до країн Європейського Союзу.

Для відволікання уваги та перевірки пильності правоохоронців та митників організатори здійснювали навіть «перевірочні» рейси без нелегального товару, щоб потім цим шляхом спрямовувати наркотики.

Як поінформувала Венедіктова, правоохоронці проконтролювали поставку з Ірану до України вантажного автомобіля на склад в Києві. У причепі авто в спеціально обладнаних муляжах пустотілої цегли виявили наркотичний засіб. Під час обшуків там вилучили 1159 брикетів з героїном.

Організаторів каналу контрабанди було затримано неподалік складу. В ході проведення огляду у двох валізах у них було виявлено та вилучено 5 брикетів з 1550 грамами героїну.

“Загальна вага вилученого особливо небезпечного наркотичного засобу – понад 368 кілограмів, що за цінами чорного ринку коштує понад 1 млрд грн”, — повідомила Венедіктова.

Спецоперацію провели українські, вірменські, грузинські та американські правоохоронні органи.

«Аргумент»


Источник: Русский репортер

Новости
Теги
Безработный на пост вице-губернатора Рязанской области Источники бизнеса по доставке еды Максима Воробьёва ведут к скандально известному банку \"Пересвет\" или Куда уходят деньги «Россетей» Кровавый бандит Нисанов Год Семёнович чудом и деньгами спасается от тюрьмы Сергей Шапран: газовый вор и владелец заводов и пароходов из Броваров Биковський - схема шахрайського виводу коштів з Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine). Розслідування Чеславський Гзоїм Константин Круглов бывалый мошенник и миллиардный конвертатор выводит грязный кэш на Кипр “Россети” превращаются в карманную компанию Павла Ливинского \"Зенит-арена \" в облаке иллюзий Усманову заплатят все Дудкин Ольхович Евгений Александрович Почему аферист и мошенник финансирующий режим Лукашенко Прокопеня Виктор Михайлович до сих пор не под санкциями? Хабаровск снова «трясет» Павел Ливинский подставил Путина Муров: чёрная тройка ПАО Россети Казнокрад из Спецтехноэкспота Барбул Павел Алексеевич и его агония перед тюрьмой Константин Цицин поддался на шантаж хакеров Зять губернатора Воробьева Марк Типикин обвиняется в миллиардных хищениях Чудесная вилла на острове миллионеров Мамедов Мехти Бахадурович против Латыева Яшара и его банды «оборотней в погонах». Как пилят Хуснуллин и Суниев плюс кормит их госконтрактами Госбанк «ВТБ» выводит деньги при продаже активов на аффилированных лиц Антон Алиханов Андрей Рюмин идет по стопам Ливинского Годовщина «ликвидации» ГАСИ: хроника катастрофы которому все сойдет с рук?