Рівень бідності серед працюючих українців перевищив 42%

Рівень бідності серед працюючих українців перевищив 42%
Рівень бідності серед працюючих українців перевищив 42%

За результатами першого півріччя 2020 року рівень бідності за абсолютним критерієм (витрати, нижчі від фактичного прожиткового мінімуму) серед працюючого населення становить 42,4%.

Тобто така частка працюючого населення не могла забезпечити гідне життя собі та своїй родині.

Про це йшлося під час засідання Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулися слухання на тему: “Про стан виконання Стратегії подолання бідності”, передає УНН із посиланням на пресслужбу ВР.

Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко зазначив, що уряд розглядає боротьбу з бідністю як основне завдання. “За результатами першого півріччя 2020 року рівень бідності за абсолютним критерієм (витрати, нижчі від фактичного прожиткового мінімуму) серед працюючого населення становить 42,4%. Тобто така частка працюючого населення не могла забезпечити гідне життя собі та своїй родині”, – сказано у повідомленні.

При цьому завідувач сектору досліджень рівня життя населення Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України Людмила Черенько відзначила, що у 2021 році не очікується покращення ситуації. За даними Держстату, в 2019 році дві третини українців вважали себе бідними. 33,6% – відносили себе не до бідних, але і не до представників середнього класу; середнім класом вважають себе 1,1% громадян. За даними Міністерства соціальної політики, у 2019-му році в Україні за межею бідності проживали 38,5% населення. Цього року рівень бідності може зрости до 45%.Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/449732-rivenj_bidnosti_sered_pratsjujuchih_ukrajintsiv_perevishchiv_42”

Новости
Теги