В МЗС РФ відповіли на слова Кравчука про дзеркальні дії України в разі агресії на Донбасі

последние новости в Украине останні новини в Україні


Міністерство закордонних справ Росії відреагувало на заяви України про готовність дати відсіч окупантам в разі нової ескалації або чергову провокацію на Донбасі. Спікер російського МЗС Марія Захарова переклала відповідальність на Україну, а захист суверенітету і територіальної цілісності країни назвала "реалізацією силового сценарію" на Донбасі.

Об этом сообщает АРМС ДАТА

Риторика представників української влади нібито "змушує задуматися про справжні наміри Києва на даному історичному відрізку". Про це заявила на брифінгу офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова в п’ятницю, 12 березня.

"Хотіли б застерегти київська влада, гарячі голови, які його обслуговують або їм маніпулюють, від подальшої ескалації й спроб реалізувати на Донбасі силовий сценарій", — сказала вона, коментуючи висловлювання глави української делегації в контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі Леоніда Кравчука про кроки Києва в разі відмови РФ визнати себе стороною конфлікту на сході України.

Риторика представників української влади, за словами Захарової, нібито "змушує задуматися про справжні наміри Києва на даному історичному відрізку".

"В черговий раз закликаємо українську владу перестати вигадувати якісь нові домовленості, нові документи та, нарешті, взятися за сумлінне виконання своїх зобов’язань по Мінським угодою", — заявила вона.

Нагадаємо, під час засідання Радбезу ООН, представник РФ заявив, що Україна окупувала власні території і "веде там війну". Також ASPI news повідомляло, що США закликали РФ припинити військову інтервенцію в Україну.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/donbas/v-mzs-rf-vidpovili-na-slova-kravchuka-pro-dzerkalni-dii-ukraini-v-razi-agresii-na”

Новости
Теги