РФ не планує звільняти Навального, попри можливі санкції ЄСМіністерство закордонних справ Росії відреагувало на рішення Ради ЄС з іноземних справ щодо підготовки нових санкцій проти Москви через ситуацію з Олексієм Навальним. У російському відомстві заявили, що це рішення “викликає розчарування”.

Об этом сообщает Стрелочник


Про це йдеться у заяві на сайті російського МЗС, – передає .


У російському МЗС стверджують, що міністри закордонних справ ЄС ухвалили рішення про санкції нібито під надуманим приводом.


“Викликає розчарування прийняте Радою ЄС із закордонних справ 22 лютого під надуманим приводом рішення про підготовку нових протиправних односторонніх обмежень щодо російських громадян”, – заявили в МЗС.


Крім того, у Росії вважають “категорично неприйнятними” вимоги про звільнення опозиціонера Навального, якого “засудили за економічні злочини відповідно до російського законодавства”.


“У міжнародній практиці подібне називається втручанням у внутрішні справи суверенної держави. Однак в Євросоюзі, очевидно, не бажають слідувати етики міждержавних відносин”, – наголосили в російському міністерстві.


Нагадаємо, глава європейської дипломатії Жозеп Боррель заявив, що нові санкції проти Росії будуть підготовані протягом тижня.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/rf-ne-planuie-zvilniaty-navalnoho-popry-mozhlyvi-sanktsii-yes/”

Новости
Теги