Моделювання другого туру: розрив між Зеленським і Порошенком скорочується

У другому турі президентських виборів, якби він відбувався зараз, Володимир Зеленський переміг би і Петра Порошенка, і Юрія Бойка, але розрив між Зеленським і Порошенком в останні місяці скорочується.

Об этом сообщает АРМС ДАТА


Джерело: соціологічне дослідження компанії Socis та Київського міжнародного інституту соціології, проведене 11-16 лютого, брифінг дослідників


Деталі: Моделювання у парі Зеленський і Порошенко показало, що за чинного президента проголосували б 56,4% тих, хто планує йти на вибори і визначився, а за попереднього президента – 43,6%.


У парі Порошенко – Бойко лідер "Європейської солідарності" переміг би представника "Опозиційної платформи – За життя": 52,7% і 47,3% відповідно.


У парі Зеленський і Бойко останній би теж програв: відрив чинного голови держави відчутний – 61,3% проти 38,7%.


Частина людей не голосувала за жодного кандидата за таких розкладів.


Частина людей не голосувала за жодного кандидата за таких розкладів.

Довідка: "Социс" і КМІС опитали 3000 респондентів – по 1500 кожен із центрів, опитування пройшло 11-16 лютого 2021 року у форматі телефонного інтерв’ю, що тривали в середньому по 9 хвилин; Статистична похибка вибірки – 1,8%.Українська правда
Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=politics/76581-modeluvannja-drugogo-turu-rozriv-mizh-zelenskim-i-poroshenkom-skorochuyetsja.html”

Новости
Теги