Сенат США хоче законодавчо перешкодити Трампу вивести війська з Німеччини

REUTERS / Carlos Barria

Об этом сообщает Преступная Россия

Дональд Трамп

REUTERS / Carlos Barria


У Сенаті США представники Республіканської і Демократичної партій хочуть перешкодити планам президента Дональда Трампа скоротити чисельність американських військових в Німеччині.

Сенатори-республіканці Мітт Ромні, Ліндсі Грем і Марко Рубіо, а також їхні колеги-демократи Крістофер Кунс, Тімоті Кейн і Джинн Шейхін представили поправку в закон про фінансування національної оборонної політики (NDAA).

Вона обмежує використання бюджетних коштів для здійснення заходів з виведення військовослужбовців.

Читайте також:

Столтенберг — Трампу: Війська США в Європі дозволяють поширювати американську потугу за межі континенту

Зокрема, автори поправки пропонують зобов’язати міністра оборони США надавати Конгресу звіт і пояснювати, як подібне скорочення контингенту співвідноситься з національними інтересами США і чи ставить воно під загрозу безпеку європейських членів НАТО.

Президент США Дональд Трамп заявив, що чисельність американських військових в Німеччині буде скорочена до 25 тисяч.

Зараз на території Німеччини перебувають близько 52 тисяч військовослужбовців США. У звичайний час їхня кількість становить близько 35 тисяч, але може змінюватися у зв’язку з проведенням військових маневрів.

Редактор: Ірина Кутєлєва-Коваленко

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/vivedennya-viysk-ssha-z-nimechchini-senat-hoche-pereshkoditi-trampu-ostanni-novini-50096964.html”

Новости
Теги